2018/05/30

Lazim Destani uron ekipin për sezonin historik

Lazim Destani uroi KF ‘Shkëndija’ me rastin e përfundimit me sukses të stinorit 2017/2018.

Me këtë rast, në emër të Klubit dhe në emrin e tij personal, Lazim Destani falënderoi përzemërsisht të gjithë dashamirësit e Shkëndijës.

Mbyllja e kampionatit 2017/2018 solli fitore të dyfishtë për Shkëndijën dhe tifozët e saj duke i fituar të dy trofetë, atë të  Kampionatit të vendit dhe të Kupës së Maqedonisë.

Duke i uruar suksese klubit në ndeshjet europiane, Destani theksoi se përveç fitoreve KF Shkëndija u ka dhuruar tifozëve edhe lojë të bukur, përplot me emocione.

Fjalën e plotë të Lazim Destanit e gjeni duke klikuar këtu

Artikuj të ngjashëm
12.11.2019
I ftuar nga organizatori i Kongresit, Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane në Gjermani, Lazim Destani mori pjesë në Kongresin e II-të...
28.10.2019
Lazim Destani i priti Anëtarët e Këshillit Koordinues të Diasporës, njësi e Ministrisë së Diasporës e R. Shqipërisë, në takimin...
28.10.2019
Kryetari i Bordit Këshillëdhënës të Ecolog-ut, z. Lazim Destani, në zyrat e kompanisë në Tetovë e priti për vizitë Ambasadoren...